HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Пропозиція щодо професійного стажування (практики) для студентів ВНЗ у юридичній компанії Lions Litigate

(0 )

ПРОПОЗИЦІЯ

щодо професійного стажування (практики) для студентів ВНЗ

 

Юридична компанія Lions Litigate в межах реалізації національного Проекту “Відкритий Суд” пропонує можливості для організованого проходження стажування (практики) студентами ВНЗ.

Інформуємо, що впродовж травня - серпня 2017 року буде проведено відбір з поміж 50 студентів з кращими показниками успішності, які наразі навчаються за спеціалізацією правознавство у ВНЗ міста Києва, - для участі у професійному стажуванні, заснованому на освоєнні практичних навичок юриста у цивільних, господарських, адміністративних та кримінальних справах.

Студенти відвідуватимуть судові засідання, складатимуть процесуальні документи, будуть вирішувати практичні завдання, які постають перед професійним юристом. За наслідками проходження стажування, студент отримає Сертифікат з засвідченням його рівня знань, - що може стати підставою для подальшого працевлаштування.

Проект не потребує фінансування з боку ВНЗ. Водночас, ВНЗ є вільним у обранні способів популяризації своєї участь у Проекті для невизначеного кола осіб.

Подання заявкок на проходження стажування у юридичні компанії Lions Litigate відбувається шляхом направлення резюме у довільній формі на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (термін першого відбору закінчується 20 червня 2017 року).

Більш детальні дані про реалізацію Проекту “Відкритий Суд” можливо довідатися за посиланням: http://open-court.org

З будь-яких питань просимо контактувати: +38 (044) 592-12-70; +38 (068) 932-57-87; +38 (099) 250- 29-86; +38 (063) 716-02-16

Станіслав Батрин, к.ю.н.

Директор ЮФ “Lions Litigate”

Керівник Проекту “Відкритий Суд”

1489 Останнє редагування 01 черв. 10:40 |

Коментарі