HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Різдвяні свята разом з Центром польського права

(3 )

Різдвяні свята разом з Центром польського права

19 грудня 2017 року Центр польського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка урочисто розпочав різдвяні святкування. Спільний інтеграційно-культурний захід було організовано разом з представництвом Центру дослідження польської правової доктрини Факультету права та Адміністрації Варшавського університету (Польща), що функціонує на юридичному факультеті, та є засновником Школи польського права.

З привітальним словом до слухачів Школи польського права звернулися гості та працівники Центру: заступник декана юридичного факультету д.ю.н., проф. Отраднова О.О., директор Центру та Школи польського права, керівник представництва ЦДППД у Києві к.ю.н., доц.. Радишевська О.Р., представники професорсько-викладацького складу юридичного факультету, зокрема д.ю.н., проф. Костицький В.В., д.ю.н., проф. Берлач А.І., д.ю.н., проф.. Ващенко Ю.В. та ін.

Святкування розпочалося із пізнавальних розповідей про традиції святкування Різдвяних свят у Польщі, спільної колядки та візуального ряду про культурні особливості свята Нового року. Гості, що завітали на захід, мали можливість спробувати польські національні різдвяні страви та фірмові смаколики від пані Беати Панковської-Лір.

У продовження новорічну феєрію подарували учасники польського ансамблю пісні і танцю «Поляни з-над Дніпра», який був заснований у 2000 році заслуженою діячкою культури Польщі п. Лесею Єрмак. Фолькльорний колектив є постійним учасником офіційних свят, фестивалів та інших культурних заходів, що проходять у Польщі та Україні. Учасники ШПП мали нагоду заспівати разом з колективом польські колядки та щедрівки, побачити наживо польські народні танці у дзеркальній залі Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Також під час святкового заходу заступника директора Центру польського права д-ра права пані Беату Панковську–Лір було відзначено нагородою Асоціації українських правників «За сприяння розвитку українсько-польського наукового співробітництва», яку урочисто було вручено головою АУП проф. Костицьким Василем Васильовичем. Ця нагорода є важливим свідченням того, що команда Центру польського права рухається у правильному напрямку: активізація двосторонніх відносин між Польщею та Україною. Адже метою Центру польського права визначено саме: дослідження польської юридичної науки, популяризація знань про польське право шляхом вивчення польської юридичної термінології та основ польської правової доктрини. Центр сприяє інтеграції студентів і молодих вчених з України і Польщі шляхом проведення спільних науково-практичних занять, участі в міжнародних конференціях, мовних семінарах, наукових стажуваннях тощо.

Слідкуйте за актуальними новинами Центру польського права у соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/centrumprawapolskiego/, а також нас можна знайти в ауд. 134 Головного навчального корпусу КНУ. Бажаємо усім веселих свят та дякуємо, що були з нами!

1

1

1

 

 

 

 

1593 Останнє редагування 20 груд. 15:01 |

Коментарі