HONOR ET GLORIA, UTILITAS

5 квітня в Київському національному університететі імені Тараса Шевченка відбулася презентація звіту American Foreign Policy Council

(1 Голосувати)

5 квітня в Київському національному університететі імені Тараса Шевченка на базі юридичного факультету ( кафедра конституційного права) та історичного факультету - відбулася презентація звіту American Foreign Policy Council. (Американська рада зовнішньої політики.)

Захід пройшов за підтримки народного депутата України Андрія Мар’яновича Левуса, мережі Вільні Люди (представник Сергій Васильович Кузан) , OPAD-Центр зовнішньополітичних досліджень ( директор Сергій Анатолійович Пархоменко), Асоціація українських правників ( президент Василь Васильович Костицький та керівник молодіжного напрямку Марченко Микола Валерійович).

У ході презентації виступили:

З вітальним словом

- Декан історичного факультету доктор історичних наук, професор - Іван Казимирович Патриляк;

- Заступник декана юридичного факультету пані Олеся Отраднова – наголосила на необхідності поглиблення та розвитку україно-американського співробітництва в безпековій та юридичній сферах.

- Голова Ради українських державницьких організацій - США Борис Потапенко;

- Президент Асоціації українських правників доктор юридичних наук, професор Василь Васильвич Костицький;

- Вільям Шнайдер - Старший консультант Міністерства оборони США з питань енергетики та національної безпеки, екс-заступник державного секретаря США;

- Герман Пірчнер - президент Американської ради зовнішньої політики;

- Вейн Мері - старший науковий співробітник з питань Європи та Азії Американської ради зовнішньої політики;

- Завідувач кафедри конституційного права доктор юридичних наук, професор - Олег Володимирович Марцеляк -

- Заступник декана юридичного факультету доктор юридичних наук, професор – Олеся Олександрівна Отраднова .

Захід був присвячений проблематиці протидії російській гібридній агресії, розвитку україно-американських стосунків та проблематиці інституційних реформ в Україні.

Представники American Foreign Policy Council поділилися зі студентами та аспірантами юридичного, історичного та географічного факультетів досвідом роботи своєї фундації у сфері безпекової політики, шляхами протидії російській гібридній агресії, проблематикою застосування персональних та секторальних санкцій в США.

Президент Асоціації українських правників і професор кафедри теорії права та держави пан Василь Костицький презентував членам делегації та студентству власну аналітичну доповідь з питань гібридної агресії РФ проти України.

Завідувач кафедри конституційного права пан Олег Марцеляк – ознайомив членів делегації та студентство з найактуальнішими напрямками інституційних перетворень в Україні та розкрив основні проблеми трансформаційних процесів в Україні.

Модератором заходу виступив пан Іван Патриляк - декан історичного факультету.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

3929

Коментарі