Версія для друку
26 трав. 10:25 |

Літній табір для молодих юристів у Карпатах на тему «Реформа системи кримінальної юстиції в Україні: досягнення і виклики» 25-30 липня 2016р.

(0 )

Програма реформування кримінального судочинства
та боротьби з корупцією в Україні

Офіс з питань міжнародного розвитку, співробітництва та підготовки прокурорів
(OPDAT)
Департамент юстиції США
Посольство США в Україні

announcement

Програма реформування кримінального судочинства Департаменту юстиції США Посольства США в Україні інформує про наступне.

25-30 липня 2016 року наша Програма планує проведення Літнього табору для молодих юристів у Карпатах на тему «Реформа системи кримінальної юстиції в Україні: досягнення і виклики».

Учасниками табору стануть 40 найкращих студентів юридичних факультетів з 4-ох вищих навчальних закладів країни, що вільно володіють англійською мовою. У ролі тренерів виступатимуть іноземні та українські експерти. Теми, що пропонуються для обговорення, стосуються змагальної системи права, оновленої ролі прокуратури та адвокатури, інших питань КПК, світових тенденцій у реформі системи кримінальної юстиції.

Серед студентів, які надішлють анкети для участі у таборі, буде проведено відповідний відбір.

Усі витрати, пов’язані з участю студентів у Літньому таборі, включаючи транспортні витрати на проїзд учасників до та з місця проведення Літнього табору, покриваються організаторами.

 

Завантажити анкету.

 

 

 

3979 Останнє редагування 26 трав. 10:46 |