HONOR ET GLORIA, UTILITAS

20 лип. 09:59 |

Відбулася Друга Міжнародна літня школа з актуальних питань теорії та практики прав людини

(3 )

 

На юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка та на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася Друга Міжнародна літня школа з актуальних питань теорії та практики прав людини. У цьому році літня школа мала назву «Право на цілісність та благополуччя у міжнародному та національному праві: позитивні зобов’язання держави».

Літня школа відбулася за підтримки Офісу Координатора ОБСЄ в Україні та Уряду Канади.
Спікерами літньої школи виступили відомі фахівці у галузі захисту прав людини: старший юрист Секретаріату Європейського суду з прав людини, доцент кафедри адміністративного права юридичного факультету  КНУ імені Тараса Шевченка Павло Пушкар, колишній суддя ЄСПЛ від Сербії Драголюб Попович, Голова Європейського комітету з питань запобігання катуванням чи нелюдському або такому, що принижує гідність, поводженню чи покаранню Микола Гнатовський, заступник Секретаря Другої секції ЄСПЛ Хасан Бакірчі, члени Вищої ради юстиції Анатолій Мирошниченко та Андрій Бойко та інші доповідачі.

У рамках літньої школи відбувся Методологічний семінар – круглий стіл, присвячений проблемам викладання положень Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод та практики Європейського суду з прав людини. Учасниками методологічного семінару виступили як іноземні експерти, так і викладачі курсів з прав людини із різних університетів України.

Учасники літньої школи мали можливість прослухати цікаві доповіді щодо застосування статей 3 та 8 Європейської конвенції з прав людини та основоположних свобод, взяти участь у навчальному судовому засіданні (moot-court), подивитися документальні та художні фільми, поспілкуватися із лекторами школи у неформальному колі.

 

1

 

1

 

1

 

1

 

1

 

2580 Останнє редагування 20 лип. 10:08 |

Коментарі