HONOR ET GLORIA, UTILITAS

11 лист. 12:26 |

У Харкові відбулись ІХ Тодиківські читання – Міжнародна конференція з конституційного права

(1 Голосувати)

4-5 листопада 2016 року в стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, традиційно відбулась Міжнародна наукова конференція з конституційного права, присвячена пам’яті видатного конституціоналіста Юрія Миколайовича Тодики.

Загальна тема конференції стосувалась проблеми принципів сучасного конституціоналізму та Основного Закону України, в межах якої було проведено чотири панельні дискусії.

У конференції взяло участь близько 150 представників з-понад 50 вищих навчальних закладів та наукових установ України, Польщі та Білорусі. Учасники обговорювали теоретичні і практичні проблеми конституційного права, що становлять науковий, експертний, суспільний та практичний інтерес.

Юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка представляли к.ю.н., доценти кафедри конституційного права – Сінькевич О.В. та Кудрявцева О.М., аспіранти – Шурин Олена та Солодова Катерина, а також студенти магістратури – Ковальчук Дарина, Матат Андрій, Миколаєнко Ольга, Назарчук Володимир, Санченко Дмитро.

 

01

 

2137 Останнє редагування 11 лист. 12:35 |

Коментарі