HONOR ET GLORIA, UTILITAS

14 лют. 12:50 |

Студенти юридичного факультету взяли участь у програмі STP Workshop 2017

(2 )

Нещодавно, 4-11 лютого ц.р., в Республіці Польща було проведено міжнародну програму STP Workshop 2017 у двох містах: початок - у Вроцлаві, а закриття - у Варшаві.

Програму організовує з 2011 року ольштинська Фундація Боруссія в рамках відомої програми Польсько-Американського Фонду Свободи Study Tours to Poland, яка функціонує тринадцятий рік поспіль. Захід орієнтовано на лідерів з України, Білорусі, Молдови та РФ, з метою розвитку лідерського потенціалу молодих активістів з Східної Європи на прикладі успішної діяльності неурядових організацій Республіки Польща.

Для участі в STP Workshop 2017 було проведено конкурс серед успішних випускників програми Study Tours to Poland різних років, серед яких було відібрано представників юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Факультет представляли студент магістратури - Андрій Матат і студентка 2 курсу - Ірина Рудько.

Так, учасники працювали над різноманітними проектами, що можуть бути корисними як локальні ініціативи у різних містах, молодіжних чи професійних групах. Також відбулось ряд семінарів та майстер-класів з представниками місцевих неурядових організацій, зокрема стосовно прав людини, партисипативного бюджету, локальної демократії, польських програм для молоді, культурних та освітніх проектів спрямованих на розвиток громади і т.д. Крім цього, програма STP Workshop 2017 мала й неформальну частину, яка складалась з екскурсій, відвідин музею Варшавського повстання та музичного Театру Студії Буффо тощо.

 

«Найбільше тішить той факт, що Польща зацікавлена у швидкому розвиткові сучасної України як свого сусіда. В цілому програма якісно впливає на європейську перспективу деяких країн Східної Європи, оскільки залучаючи до її участі молодих ентузіастів - відбувається процес реальної інтеграції та особистісного розвитку кожного з нас», - зазначив Андрій Матат

 

1586 Останнє редагування 14 лют. 13:01 |

Коментарі