HONOR ET GLORIA, UTILITAS

01 бер. 09:58 |

Представництво ЄС в Україні з 23 січня по 23 червня 2017 року проводить конкурс на кращий проект серед Євроклубів України

(0 )

Інформуємо, що Представництво ЄС в Україні з 23 січня по 23 червня 2017 року проводить конкурс на кращий проект серед Євроклубів України. Конкурс спрямований на залучення активної молоді Євроклубів до обговорення питань ефективного використання енергетичних ресурсів на побутовому рівні у контексті більш широкої теми - співпраці України та ЄС.

Автори 10 найкращих проектів будуть нагороджені спеціальними сертифікатами та стануть студентами Літньої школи в липні-серпні 2017 року. Протягом двох днів ви покращите знання керування проектами, освітніх програм обміну з престижними університетами ЄС, познайомитесь з однодумцями та весело проведете час в одному з найкрасивіших куточків України.

Детальна інформація про умови проведення конкурсу розміщена на сайті http://euroquiz.org.ua/euroclubs/proi-contest . Журі конкурсу обере 10 проектів- переможців ЗО червня 2017 року. 3-5 членів від кожного Євроклубу-переможця будуть запрошені на Літню школу від Представництва ЄС. Найкращі проекти також будуть опубліковані на сайті euroquiz.org.ua та в соціальних мережах як приклади кращої практики.

Проект ««ЄС: вибір молодого покоління України» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні. Виконавець проекту - ГО Фундація «Відкрите суспільство».

Завантажити додаток.

1373 Останнє редагування 01 бер. 10:17 |

Коментарі