HONOR ET GLORIA, UTILITAS

01 бер. 10:27 |

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує прийом робіт для участі у конкурсі відео в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді»

(0 )

Інформуємо, що з 01 березня до 23 травня 2017 року Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує прийом робіт для участі у конкурсі відео в рамках проекту «ЄС: вибір української молоді». Найкращі відео ролики будуть відзначені спеціальними призами та дипломами від Представництва ЄС в Україні, а кожен учасник отримає сувенір. Представництво ЄС пропонує зосередитись на темі енергозбереження і його важливості як у побуті українці, так і для благополуччя усієї країни. Роботи приймаються у двох категоріях: професіоналів (ті, що мають освіту та професійний досвід у сфері виробництва відео) та аматорів.

Вимоги до відео:

- Відео має бути оригінальним;

- Тривалість відео має бути до 3-х хвилин;

- Відео має розкривати одну із тем: енергозбереження та/або європейська інтеграція України.

Як відбуватиметься Конкурс:

Прийом робіт триватиме до 23 травня. З 23 травня по 5 червня 2017 року .переможці конкурсу будуть обрані членами журі, серед яких радник з питань преси та інформації Представництва ЄС, Вікторія Давидова, гендиректор «Артхаус Трафік», Денис Іванов, екс- головний продюсер «Нового каналу», Оксана Панасівська та засновник PIN-production, Юрій Панін.

У червні переможці будуть оголошені на сайті проекту http://www.euroquiz.org.ua

Детальна інформація та реєстрація учасників розміщена на сайті http://euroquiz.org.ua/video-contest

Проект «ЄС: вибір молодого покоління України» є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу в України. Виконавець проекту - ТО Фундація «Відкрите суспільство».

Завантажити додаток

 

 

1505 Останнє редагування 01 бер. 11:04 |

Коментарі