HONOR ET GLORIA, UTILITAS

23 лют. 19:30 |

Презентація International Legal Relations Association

(2 )

Асоціація міжнародних правових відносин (International Legal Relations Association) є незалежною самоврядною спільнотою, що функціонує на юридичному факультеті. Серед основних напрямків діяльності доцільно виділити наступні:

- розвиток практичних навичок у сферах приватного та публічного міжнародного права;

- створення транскордонної платформи для взаємного обміну знаннями та навичками між студентами;

- ознайомлення студентів з новітніми тенденціями, що властиві правовим відносинам на міжнародному рівні.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/ILRAssociation/

Одним з проектів, над яким на даний момент працює дана спільнота, є Київська Модель ЄС. Київська Модель Європейського Союзу – це рольова та навчальна конференція, спрямована на імітацію функціонування законодавчих та виконавчих органів Європейського Союзу, що вперше планується до проведення на теренах України з 25 по 27 березня 2016 р.

Партнерами даного заходу виступають: Центр німецького права, ГО «Українсько-німецький правознавчий Діалог» Центр німецького права, BETA e.V., Beyond the EU.

Основне завдання Моделі – об’єднати у межах навчального проекту молодь з країн Євросоюзу та її сусідів з метою покращення розуміння сутності, принципів і процедур функціонування Європейського Співтовариства та його органів.

До участі у Київській Моделі Європейського Союзу запорошуються студенти та аспіранти, які бажають ознайомитися з роботою Європейських урядових установ та отримати практичний досвід у світі дипломатії.

Детальнішу інформацію про Київську Модель Європейського Союзу, вимоги до кандидатів та порядок реєстрації можна дізнатись на сторінці заходу: https://www.facebook.com/events/874576112662494/

x4A8sxG8ImE

730 Останнє редагування 23 лют. 19:35 |

Коментарі