HONOR ET GLORIA, UTILITAS

12 бер. 22:15 |

Студенти юридичного факультету посіли призове місце на регіональному раунді судових змагань з медіа права імені Прайса 2018

(2 )

У грудні 2017 року у м. Києві відбувся регіональний раунд міжнародних студентських змагань з медіа права – Price Media Law Moot Court Competition 2018. КНУ імені Тараса Шевченка був представлений командою юридичного факультету – Юлією Підлісною (1 курс магістратури), Анною Іляшенко (3 курс), Валерією Турчик (2 курс). Тренером команди виступила Діана Писаренко (1 курс магістратури, молодший юрист CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang).

25551915 942063085959722 6362040291076938534 n

У регіональних змаганнях брали участь 8 команд з 4 країн північно-східної Європи (України, Білорусі, Латвії та Литви). За результатами трьох днів судових дебатів команда юридичного факультету вийшла у півфінал змагань та отримала право представляти КНУ імені Тараса Шевченка та Україну на міжнародній арені.

Price Media Law Moot Court Competition є найвідомішими змаганнями з медіа та інформаційного права, які щорічно організовує Оксфордський університет (Великобританія). Команди змагаються між собою у форматі модельних судових слухань, де учасники виступають у ролі різних сторін процесу. Фабула справи стосувалася однієї з ТОП-тем медіасередовища: регулювання соціальних мереж, відповідальність за опублікований контент та фейкові новини. Студенти представляли інтереси користувача соціальної мережі та самої мережі, а також держави, яка притягнула їх до відповідальності за публікацію контенту.

Цей результат є досягненням злагодженої праці усіх учасників команди та є здобутком для КНУ імені Тараса Шевченка, оскільки вперше команда юридичного факультету виборола право змагатися на міжнародних раундах змагання, що відбудуться у квітні 2018 року. На даному етапі команда продовжує тренуватися для покращення рівня своїх виступів під час модельних засідань, щоб показати гідний результат на міжнародному рівні.

Участь команди у міжнародних змаганнях стане можливою завдяки підтримці її спонсорів, адвокатської контори «Коннов & Созановський», а також Студентського парламенту КНУ імені Тараса Шевченка. Особливу подяку команда висловлює адвокатській конторі «Коннов & Созановський», компанії, що першою відгукнулась на прохання про допомогу команді. «Оскільки медіа право є однією із провідних спеціалізацій адвокатської контори «Коннов & Созановський», наші партнери вирішили підтримати команду юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Ми переконані, що інвестування в розвиток нового покоління юристів в Україні є передумовою розвитку правової культури України та її майбутнього. Навички, які студенти здобувають під час участі у подібних змаганнях, є абсолютно необхідними у юридичній професії», - наголосив Олексій Іванов, керуючий партнер адвокатської контори «Коннов & Созановський».

Адвокатська контора «Коннов & Созановський» неодноразово підтримувала студентські команди у міжнародних юридичних змаганнях. Серед них Конкурс з міжнародного комерційного арбітражу імені В. Віса, що проводиться під егідою Комісії ООН з права міжнародної торгівлі у Відні (Австрія), і Міжнародний конкурс з права СОТ, що його проводить Європейська асоціація студентів-юристів в Женеві (Швейцарія).

25659853 942063222626375 8563306724606205925 n

Бажаємо успіхів команді на міжнародних раундах Price Media Law Moot Court Competition!

***

Слідкуйте за новинами Moot Court Society юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка за посиланням https://www.facebook.com/knulfmootcourts/

У випадку виникнення будь-яких запитань, звертайтеся до керівника спільноти, Наталії Войцешиної (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +38 (093) 232 23 65).

117 Останнє редагування 12 бер. 22:29 |

Коментарі