HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Випуск студентів в Університеті юних правознавців!

(3 )

Останні дні травня в усій країні символізують закриття навчального року. Однак не тільки в школах, а й в університетах навчальний рік підходить до завершення. Саме тому 24 травня на знак закриття навчального сезону в Університеті юних правознавців відбулось офіційне вручення Дипломів.

Протягом усього навчального року Університет юних правознавців приймав гостей з різних областей України, серед яких більше 100 учнів Вінницької, Херсонської, Чернівецької областей. А в середу вже вдруге випускниками Університету юних правознавців стали учні 6-8 класів шкіл столиці.

Декан юридичного факультету Гриценко Іван Сергійович щиро привітав маленьких студентів із їх першим кроком у доросле юридичне життя та початком їх великого шляху до здобуття юридичної професії. При цьому було вірно зазначено, що відтепер ми очікуємо побачити юних правознавців вже у статусі абітурієнтів Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Найбільш приємною та довгоочікуваною подією для дітей стало отримання справжнього Диплома юного правознавця із рук декана юридичного факультету. Окрім цього, Іван Сергійович підготував для кожного випускника особливий подарунок – книгу, адже саме книги є джерелами знань та натхнення.

Крім цього, в рамках заходу виступили наймолодша студентка Університету юних правознавців учениця 4 класу 303 Ліцею суспільно-природничого профілю Левчук Ярослава, випускник 2016 року ученик 7 класу Спеціалізованої школи №53 Антонюк Єгор, а також вчитель історії 303 Ліцею суспільно-природничого профілю Черниш Олексій Віталійович. Виступаючи зазначили про успіх проекту, його соціальну значимість та інтерес дітей до діяльності Університету юних правознавців.

Декан факультету також відзначив подяками і людей, які своєю щоденною працею допомагають у діяльності та розвитку Університету юних правознавців, - аспірантів та студентів юридичного факультету. Окрім того, Іван Сергійович не міг не відзначити і керівника проекту Мельника Романа Сергійовича, який є не тільки засновником Університету юних правознавців, а і його ідейним натхненником та генератором ідей. Нажаль, перебуваючи у відрядженні за кордоном, Роман Сергійович не зміг бути особисто присутнім, проте вдячні слова вчителів та студентів ще раз довели, що діяльність професора та усієї команди проекту є належним чином оцінена і з боку професіоналів, і з боку підростаючого покоління.

Також, команда Університету юних правознавців щиро висловлює подяку нашим лекторам к.ю.н. Малюзі Лесі Юріївні, Сахарук Ірині Сергіївні та Шурин Олені Андріївні, які приєднались до проекту та вдало провели лекції з різних галузей права.

Загалом в цей святковий день як організаторів заходу, так і батьків та класних керівників вразила кількість щирих посмішок маленьких студентів, їх усміхнені обличчя та очі, сповнені радістю та захопленням.

Дякуємо за підтримку проекту ректору Київського національного університету імені Тараса Шевченка Губерському Леоніду Васильовичу, декану юридичного факультету Гриценку Івану Сергійовичу та усій численній команді Університету юних правознавців і готуємось до нового начального року!

2

2

2

2

2

2

2

2

1

2

 

605 Останнє редагування 30 трав. 09:18 |

Коментарі