ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

 

Що таке Конституція для кожного з нас? Яке місце людина відводить Основному Закону Держави? Можливо, це пам’ятник перемозі найкращих, найпрогресивніших ідей часу? Чи стоп-кадр історії розвитку політико-правової думки? Квінтесенція прав, свобод та обов’язків людини і громадянина, засіб донесення духу права чи відчутний спосіб виразу його нематеріального уособлення? Одна з найважливіших точок відліку на шкалі часу держави, апофеоз її майбутньому чи гімн її сьогоденню? Дорожня карта для впевнених кроків колосу держави чи промінь світла, що торує шлях локомотиву її славетної історії, відвойовуючи його в темряви?
Чи є Конституція України сьогодні достатньою підставою для того, щоб кожна людина і громадянин зміг розправити свої плечі, дивлячись на цей шлях?
Незалежно від того яка грань Конституції потрапляє під світло права, яке віддзеркалення фіксує неупереджене око історії, філософії загальнолюдських цінностей, кожен із членів громадянського суспільства, навіть достатньо далекий від права, розуміє, що бачить перед собою основу правового життя держави, суспільства, будь якої людини.
І дійсно дивовижним є той факт, що апелювати до Конституції можна, спілкуючись майже із кожним членом суспільства, розраховуючи на справжню дію права через волю та свідомість, розраховуючи на реалізацію та захист відповідного права у найскладніших ситуаціях.
Шановні колеги, студенти, друзі, шановні українці, у цей день вітаємо Вас із дійсно дорогоцінним здобутком – прийняттям Конституції України! Із ювілеєм! Бажаємо Вам здоров’я, наснаги, оптимізму та відданої плідної праці на шляху розбудови держави та вдосконалення громадянського суспільства!
Зі святом Вас!


Колектив Інституту права
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram