Студенти Інституту права та Інституту міжнародних відносин увійшли у ТОП-10 у змаганнях з міжнародного права Telders Moot Court Competition

 

Telders Moot Court - це одне з наймасштабніших модельних судових змагань з міжнародного публічного права, яке цього року проходило з жовтня 2020 по червень 2021 року.

Команда університету складалася з двох студенток: Соф'ї Курочки (2 курс, Інститут міжнарожних відносин КНУ імені Тараса Шевченка) та Ольги Линник (3 курс, Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка). Підготовчим процесом керував Владислав Курилко, випускник юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, неодноразовий учасник і переможець міжнародних судових змагань.

Змагання складалося з двох етапів: написання письмових меморандумів та  усних виступів. Цього року справа, яку розв'язували студенти, стосувалася односторонніх заяв держав, зміни клімату, імунітетів державних службовців та проблем експропріації інвестицій.

У квітні 2021 року команда успішно виступила на національному етапі змагання, де зійшлася у раунді з представниками Києво-Могилянської академії та Львівського національного університету імені Івана Франка. Виступ наших студенток високо оцінили судді, що є відомими юристами-практиками.

У період з 7 по 12 червня 2021 року команда взяла участь у міжнародному раунді конкурсу, який проходив в онлайн-форматі, організованому Ляйденським університетом (Нідерланди). Протягом тижня дівчата змагалися з представниками університетів Грузії, Німеччини, Румунії та Іспанії.  Суддями фінального етапу змагань були визнані фахівці у галузі міжнародного права та судді Міжнародного суду ООН. Команда здобула унікальний досвід міжнародної дискусії на цікаві правові та соціальні питання.

За результатами раундів наші студентки уперше в історії участі університету в змаганні увійшли до десятки найкращих команд Європи!

Бажаємо дівчатам подальших успіхів і заохочуємо студентів Інституту права до участі у міжнародних змаганнях.

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram