HONOR ET GLORIA, UTILITAS

12 черв. 15:14 |

Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми виборчого права і методологія його викладання у вищих навчальних закладах України»

(1 Голосувати)

Шановні колеги!

Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Інститут виборчого права спільно з Офісом Ради Європи в Україні 

ЗАПРОШУЮТЬ

Вас взяти участь у роботі

Міжнародної наукової
конференції

“Сучасні проблеми виборчого права і методологія його викладання у вищих навчальних закладах України”

яка відбудеться 22-23 червня 2017 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка в місті Києві.

Мета конференції – формування засад єдиної доктрини вітчизняного виборчого права на основі   виборчих стандартів держав-членів Ради Європи та розробка на цій основі спільних підходів до викладання виборчого права з орієнтацією на модельну типову програму курсу. Взяти участь у конференції, присвяченій обговоренню актуальних проблем виборчого права України, міжнародних стандартів у галузі виборів, методології викладання виборчого права у вищих навчальних закладах України та багатьох інших питань, що стосуються сучасного стану і перспектив розвитку національного виборчого права пропонується усім, для кого не байдужі зазначені проблеми. Для участі в науковому заході запрошуються викладачі, що читають виборче право, завідуючі кафедр, де викладають навчальні дисципліни з виборчого права, фахівці в галузі вітчизняної та зарубіжної виборчої практики, представники органів державної влади, асистенти-стажисти, здобувачі, аспіранти, ад’юнкти, докторанти. За результатами проведення конференції буде виданий збірник наукових праць учасників цього заходу.

Завантажити Запрошення

 

692 Останнє редагування 12 черв. 15:30 |

Коментарі