HONOR ET GLORIA, UTILITAS

19 черв. 22:25 |

08 червня 2018 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика адаптації законодавства України до законодавства ЄС»

(1 Голосувати)


08 червня 2018 року на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка, за ініціативи Центру вивчення проблем адаптації законодавства України до законодавства ЄС, під керівництвом проф. Мельника Р.С., а також за участі Фінансово-правового коледжу відбулася міжнародна науково-практична конференція «Теорія та практика адаптації законодавства України до законодавства ЄС».

До роботи конференції долучилися понад 150 науковців, практиків, аспірантів, студентів багатьох провідних вищих навчальних закладів України і окремих зарубіжних країн, а саме США, Великобританії, Нової Зеландії, Бельгії, Литви та Польщі.
З вітальним словом до учасників звернулись заступник декана юридичного факультету, д.ю.н. О.О. Отраднова, директор Фінансово-правового коледжу, заслужений юрист України, к.ю.н. Т.О. Губанова, начальник Управління координації відносин між Україною Урядового офісу координаціїї європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України, д.ю.н. З.М. Макаруха, заступник Міністра культури України, к.ю.н. Т.В. Мазур.

Основними напрямками роботи конференції були:

  • Acquis communautaire як нормативний орієнтир в контексті адаптації законодавства України: правозастосовний аспект;
  • Теоретико-правові засади зближення вітчизняного законодавства з актами acquis communautaire у пріоритетних сферах;
  • Проблеми юридичної термінології та перекладу актів acquis communautaire у пріоритетних сферах;
  • Проблеми імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
  • Європейське законодавство у правозастосовній практиці.

У межах пленарного засідання було обговорено взаємодію права Європейського Союзу з національною правовою системою України та актуальні проблеми реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Усіх учасників конференції забезпечено збірником тез конференції та сертифікатом про участь.

Електронну версію збірника матеріалів міжнародної науково-практичної конференція «Теорія та практика адаптації законодавства України до законодавства ЄС» можна завантажити за посиланням:

Теорія та практика адаптації законодавства України до законодавства ЄС: матеріали міжнародної науково-практичної конференції, м. Київ, 8 червня 2018 року / за ред. проф. Р.С. Мельника, відпов. ред. к.ю.н. Л.Ю. Малюга.  К.: Видавничий дім «Гельветика», 2018. 380 с.

 

 

 

1039 Останнє редагування 20 черв. 15:41 |

Коментарі