HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лип. 09:58 |

Директор навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету виступила виступила спікером 23-го Всесвітнього конгресу з медичного права

(2 )

Директор навчально-наукового центру медичного права, доцент Радмила Гревцова виступила спікером 23-го Всесвітнього конгресу з медичного права

Протягом минулого тижня у Баку відбувався 23-й Всесвітній конгрес з медичного права, організований Всесвітньою асоціацією медичного права. Директор навчально-наукового центру медичного права юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, к.ю.н., доцент Радмила Юріївна Гревцова виступила на Всесвітньому конгресі з двома доповідями та модерувала дві сесії цього впливового науково-практичного заходу. Р.Гревцова також була членом міжнародного наукового комітету цього форуму.

До програми 23-го Всесвітнього конгресу з медичного права увійшли близько трьохсот доповідей, а його учасниками стали фахівці з понад 50 країн світу. Цей Конгрес був ювілейним, адже проводився у 50-ту річницю створення Всесвітньої асоціації медичного права, яке відбулося у 1967 році в м. Гент (Бельгія). Доц. Радмила Гревцова входить до складу Ради Директорів цієї міжнародної неурядової організації, у якій представляє Україну.

На конгресі Р.Гревцова зробила дві доповіді, в одній з яких (“Teaching Medical Law and Bioethics to Law Students: Modern Challenges”) поділилася досвідом викладання медико-правових дисциплін, зокрема, на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Друга доповідь Р.Гревцової (“Criminal Law and Biomedicine: Lessons from Ukraine”) була присвячена питанням кримінально-правової охорони соціальних цінностей у сфері біомедицини.

Приємно, що представниця професорсько-викладацького складу юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка не тільки входить у міжнародне наукове співтовариство в царині медичного права, а й бере участь у формуванні напрямків та визначенні перспектив його діяльності.

1

2

3

408 Останнє редагування 18 лип. 10:16 |

Коментарі