HONOR ET GLORIA, UTILITAS

16 лип. 09:44 |

Запрошуємо студентів на вступ до магістратури юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю “Інтелектуальна власність” 2016-2018 рр. навчання

(5 )

Кафедра інтелектуальної власності запрошує студентів юристів та студентів без юридичної освіти на навчання в команді провідних науковців та професіоналів. Навчання в магістратурі триває 2 роки та здійснюється за денною формою.

Особливістю магістерських програм з інтелектуальної власності є всебічне вивчення сфери інтелектуальної власності в її правовому, економічному та управлінському вимірі як в Україні, так і за кордоном. Навчання включає в себе поглиблене вивчення теоретичних та практичних аспектів з питань набуття, розпорядження і захисту прав інтелектуальної власності, комерціалізації результатів інтелектуальної власності, трансферу технологій, інновацій тощо.
Навчання не обмежується традиційними формами лекційних та практичних занять та підготовкою магістерської роботи. За бажанням студенти мають можливість брати участь у між6ародних та національних конференціях, науково-практичних гуртках, круглих столах, засіданнях Клубу інтелектуальної власності. Також студенти долучаються до всеукраїнських конкурсів та олімпіад з інтелектуальної власності.

Такі можливості відкривають студентам шлях для визначення найбільш близької для них сфери діяльності, надають можливість отримувати інформацію від провідних науковців та освітян, найкращих адвокатів, патентних повірених, судових експертів, суддів що спеціалізуються у цій галузі.
Особливістю наших магістерських програм є потужний консультативний та інформаційних супровід студентів під час навчального процесу з боку викладацького складу кафедри. Ми завжди відкриті до спілкування та допомоги.

Ми пропонуємо наступні магістерські програми:

Магістерська програма "Право інтелектуальної власності"
Термін подання документів: з 12 по 18 липня 2016 р.
Вимоги: диплом бакалавра за напрямом підготовки право (правознавство).
Вартість одного року навчання, грн.: 47000.

Короткий опис програми:

Магістерська програма, що дає поглиблені знання з національних та міжнародних засад правої охорони й захисту прав інтелектуальної власності, договірних відносин, трансферу технологій, тощо.
Особливості прийому – згідно Правил прийому до КНУ імені Тараса Шевченка.

Магістерська програма "Інтелектуальна власність"
Термін подання документів: з 12 по 18 липня 2016 р.
Вимоги: диплом бакалавра або спеціаліста за будь-яким напрямом підготовки.
Вартість одного року навчання, грн.: 30000.

Короткий опис програми:

Міждисциплінарна магістерська програма з курсами з права інтелектуальної власності, менеджменту та економіки інтелектуальної власності, для осіб з будь-якою освітою.
Особливості прийому – згідно Правил прийому до КНУ імені Тараса Шевченка.

Магістерська програма подвійного дипломування "Інтелектуальна власність"
Кінцевий термін подання документів: до 18 липня 2016 р.
Вимоги: диплом бакалавра за напрямом підготовки право (правознавство).
Вартість одного року навчання, грн.: 47000.

Короткий опис програми:

Подвійне дипломування - спільно з Університетом ім. Миколаса Ромьеріса (м. Вільнюс, Литва, ЄС) - для осіб з освітнім рівнем бакалавр за напрямом правознавство, навчання англійською.
Набір здійснюється на умовах та в межах програми "Правове регулювання публічного управління та права людини".

Умови визначено у Правилах прийому до КНУ імені Тараса Шевченка http://www.univ.kiev.ua/ru/abit/rules2016

3832 Останнє редагування 16 лип. 09:59 |

Коментарі