HONOR ET GLORIA, UTILITAS

08 серп. 11:58 |

Список вступників, які зараховані на навчання за ОС Бакалавр спеціальності 081 "Право", на місця державного замовлення

(11 )

Список осіб, зарахованих на навчання за ОС Бакалавр (денна форма навчання)

Александрович Віталій Олександрович
Апостол Анатолій Олександрович
Асташева Олександра Сергіївна
Багнюк Діана Вікторівна
Барабаш Денис Васильович
Барінов Віталій Андрійович
Березна Анастасія Миколаївна
Березюк Анастасія Володимирівна
Бобилєв Денис Сергійович
Бурак Михайло Михайлович
Буркацька Ірина Григорівна
Бурятова Валерія Олексіївна
Вахліс Інна Володимирівна
Видриган Віталій Сергійович
Вікторук Севастіан Олегович
Волкова Поліна Олександрівна
Волохов Артем Андрійович
Воркуєва Катерина Андріївна
Восколуп Вікторія Русланівна
Вус Діана Василівна
Гаврилюк Анастасія Дмитрівна
Галецький Ярослав Петрович
Гвіздон Ігор Андрійович
Глоба Анастасія Олександрівна
Головач Євген Тарасович
Гончар Юлія Володимирівна
Гончаренко Максим Денисович
Горобець Ілля Михайлович
Горобець Юлія Андріївна
Господарець Діана Миколаївна
Гриненко Людмила Олександрівна
Гринюк Назар Володимирович
Грищук Ірина Василівна
Громик Владислав Сергійович
Гунда Дарина Сергіївна
Дем'янчук Олеся Борисівна
Деруга Антон Васильович
Дідківська Вікторія Володимирівна
Дімідів Єгор Володимирович
Драна Марина Валеріївна
Дричик Богдана Володимирівна
Дячок Вікторія Вікторівна
Єгурнова Оксана Юріївна
Єсипович Марія Валеріївна
Жерновський Микита Вікторович
Жила Мар'яна Василівна
Загребельна Софія Ігорівна
Заєць Ігор Ігорович
Зайонц Поліна Валеріївна
Зуйков Тимофій Дмитрович
Іваницька Оксана Вадимівна
Іванова Вікторія Романівна
Івашко Едгар Васильович
Іващенко Яна Миколаївна
Івкін Микола Юрійович
Ілляш Соломія Михайлівна
Ільченко Іван Петрович
Ісакова Інна Василівна
Іщенко Анастасія Станіславівна
Калитенко Радислав Олександрович
Карпяк Яна Анатоліївна
Квятківська Наталія Павлівна
Кисіль Михайло Володимирович
Клименко Поліна Володимирівна
Книш Ірина Ігорівна
Ковальчук Борис Олександрович
Ковальчук Ірина Леонідівна
Комарніцька Ірина Олександрівна
Копишинський Віталій Анатолійович
Корнійчук Олег Григорович
Корнух Вікторія Костянтинівна
Костак Станіслав Ярославович
Костюк Юлія Іванівна
Котерлін Олесь Ростиславович
Кравчук Любомир Леонідович
Кравчук Максим Віталійович
Крамаренко Катерина Олександрівна
Куник Анастасія Володимирівна
Кутинська Роксолана Андріївна
Кушнірук Вікторія Валеріївна
Лазаренко Катерина Олександрівна
Лазоренко Вероніка Олексіївна
Лебедєв Єгор Сергійович
Левкович Олексій Іванович
Леонтієва Марина Вадимівна
Лисак Ольга Ігорівна
Луговська Анастасія Сергіївна
Лясковець Катерина Віталіївна
Макаренко Ольга Володимирівна
Максимів Олена Степанівна
Марченко Антон Анатолійович
Матушкіна Іванна Вікторівна
Махобей Яна Юріївна
Медведь Анастасія Василівна
Мелашенко Катерина Вадимівна
Мельничек Олександр Володимирович
Михайлішин Владислав Віталійович
Мичко Ірина Олегівна
Наумова Валерія Євгенівна
Невтриніс Андрій Володимирович
Новікова Євгенія Олександрівна
Новосад Роман Віталійович
Овсійчук Ольга Геннадіївна
Одолінська Дарина Анатоліївна
Онищенко Олександра Тарасівна
Орел Віталій Іванович
Осташевська Софія Володимирівна
Павлюк Олександра Юріївна
Пашинська Вікторія Вікторівна
Петрів Ольга Олексіївна
Підгурська Богдана Миколаївна
Плакас Ірина Романівна
Пономарова Ірина Анатоліївна
Попков Богдан Михайлович
Практика Ірина Тарасівна
Процько Максим Ігорович
Риженко Тетяна Григорівна
Романчук Андріана Григорівна
Романюк Ольга Олегівна
Руда Оксана Анатоліївна
Рудзінський Владислав Ігорович
Рудницький Іван Валерійович
Рудько Дмитро Олександрович
Самофалова Юлія Андріївна
Серьогіна Валерія Володимирівна
Сімутін Ілля Ігорович
Сінько Олена Андріївна
Сірий Владислав Андрійович
Скринник Володимир Миколайович
Слободська Дарина Романівна
Сметана Олег Ігорович
Соколова Дарина Вікторівна
Стеблецький Владислав Вікторович
Степчук Микола Русланович
Телешун Поліна Сергіївна
Ткач Тетяна Олександрівна
Ткаченко Анастасія Сергіївна
Ткаченко Софія Євгенівна
Томащук Анжела Русланівна
Третяк Тетяна Володимирівна
Труська Ірина Володимирівна
Тютюнник Віктор Олександрович
Фещук Євгеній Вадимович
Хижняк Ксенія Олександрівна
Хімін Юлія Сергіївна
Царьова Ольга Вадимівна
Цюприк Володимир Ігорович
Чередко Олег Антонович
Черняхівська Людмила Францівна
Чорний Вадим Андрійович
Чубун Лев Аркадійович
Чупрій Діана Юріївна
Шаповалов Микола Миколайович
Шикір Дмитро Олександрович
Шинкарук Анастасія Ярославівна
Шкарівська Богдана Вячеславівна
Шукало Юліана Миколаївна
Шумський Олексій Анатолійович
Щербак Юлія Олександрівна
Якимчук Юлія Вікторівна

Список осіб, зарахованих на навчання за ОС Бакалавр (заочна форма навчання)

Зінченко Володимир Борисович
Адамович Аліна Романівна
Баник Юрій Юрійович
Вейді Вадим Ярославович
Коваленко Владислав Вікторович
Коваль Тарас Миколайович
Чемісов Михайло Володимирович

1747 Останнє редагування 08 серп. 12:10 |

Коментарі